Планы мероприятий

ГРАФІК РАБОТЫ

Дзяржаўнай установы адукацыі «Мацькаўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – базавая школа» ў шосты школьны дзень працуе з 10.00 – 14.00
развернуть

ПЛАН ВЫХАВАЎЧЫХ МЕРАПРЫЕМСТВАЎ ШОСТАГА ШКОЛЬНАГА ДНЯ

на 2-е паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года
развернуть

Дата

Мерапрыемства

Катэгорыя навучэнцаў

Адказныя за правядзенне

ДЗЕНЬ ЗДАРОВАГА ЛАДУ ЖЫЦЦЯ

15.01

 Рухомыя народныя гульні 

«Калі хочаш быць здаровым »

3 - 4 класы

Пугач Т. І.

 

Круглы стол «Я выбіраю здароўе »

5 - 9 класы

Кунавіч М. М.

ДЗЕНЬ ВЫРАТАВАЛЬНІКА
22.01

Кругавая гутарка

«Прафесія выратавальніка»

3 - 4 класы

Дуровіч М.В.

 

Прэзентацыя-абмеркаванне «Свет прафесій: хто спяшаецца на дапамогу людзям»

5 - 9 класы

Нікалаевіч С.С.

 

ДЗЕНЬ ПРАФІЛАКТЫКІ ЗЛАЧЫНСТВАЎ І ПРАВАПАРУШЭННЯЎ
29.01

Квэст – гульня«Краіна бяспекі»

3- 4 класы

Краўчонак А. А.

Дыспут «Злачынства і падлетак»

5 - 9 класы

Шырочына В.А.

ДЗЕНЬ ЭКАЛОГІІ
05.02

Віктарына«Сябры прыроды»

3 - 4 класы

Пугач Т.І.

Інтэлектуальная віктарына 

«Экалагічнае асарці»

5 - 9 класы

Кунавіч М.М.

 

ДЗЕНЬ ФІНАНСАВАЙ ГРАМАТНАСЦІ
12.02

Гульня-гутарка  «Мы - гаспадары»

3 - 4 класы

Дуровіч М. В.,

Круглы стол  «Аб важнасці зберажэнняў»

5 - 9 класы

Нікалаевіч С. С.

ДЗЕНЬ ТВОРЧЫХ СПРАЎ
19.02

КТС  «Зімовыя пейзажы »

3 - 4 класы

Краўчонак А.А

Творчая майстэрня

 «Другое жыццё старых рэчаў»

5 - 9 класы

Шырочына В.А.

ДЗЕНЬ ПАТРЫЯТЫЗМУ
26.02

Вусны часопіс 

«Каб любіць Беларусь маю любую…»

3-4 класы

Пугач Т.І.

Дыспут  «Ці ёсць месца подзвігу ў мірны час»

5 - 9 класы

Кунавіч М.М.

ДЗЕНЬ ПРЫРОДЫ
05.03

Гульня-віктарына  «Экалагічная вандроўка»

3 - 4 класы

Дуровіч М.В.

Віктарына  «Свая гульня»

5 - 9 класы

Нікалаевіч С.С.

ДЗЕНЬ ДОБРАГА НАСТРОЮ
12.03

Віктарына  «Гаварун-шоў»

3 - 4 класы

Краўчонак А.А

Гульня-віктарына  «Сакавіцкая ўсмешка»

5 - 9 класы

Шырочына В.А.

ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ
19.03

Спартыўныя эстафеты  «Вясеннія старты»

3 - 4 класы

Пугач Т.І.

Спартыўна-гульнявая праграма

«Здароўе – гэта моц»

5 - 9 класы

Кунавіч М.М.

 

ДЗЕНЬ БЕРАЖЛІВАСЦІ І ЭКАНОМІІ
26.03

Конкурс малюнкаў «Мы за беражлівасць»

3- 4 класы

Дуровіч М.В.

Гутарка-разважанне

 «Як навучыцца эканоміі і беражлівасці»

5 - 9 класы

Нікалаевіч С.С.

 

ДЗЕНЬ ЯДНАННЯ
02.04

Конкурс малюнкаў «Разам весела крочыць»

3- 4 класы

Краўчонак А.А

Віртуальнае падарожжа

 «Дзве сяброўкі- дзве сястры»

5 - 9 класы

Шырочына В.А.

ДЗЕНЬ РОДНАЙ ЗЯМЛІ
09.04

»Конкурс чытальнікаў  «Мая родная Беларусь »

3 - 4 класы

Пугач Т.І.

Вусны часопіс 

«Мой родны кут, як ты мне мілы …»

5 - 9 класы

Кунавіч М.М.

 

ДЗЕНЬ СПОРТУ (фізкультурна-аздараўленчы накірунак)
16.04 Гульня-віктарына «Сусвет спорту»

3 - 4 класы

Дуровіч М.В.

Конкурсна-гульнявая праграма

 «Мы за здаровы лад жыцця»

5 - 9 класы

Нікалаевіч С.С.

ДЗЕНЬ ВЯСЁЛЫХ ВЫПРАБАВАННЯЎ
23.04

Гульнявая праграма «Дзіцячыя забавы»

3 - 4 класы

Краўчонак А.А

Віктарына  «Цуды ў капелюшы»

5 - 9 класы

Шырочына В.А.

ДЗЕНЬ ПРАФЕСІЙ
30.04

Поле цудаў  «У свеце прафесій»

1 - 4 класы

Пугач Т.І.

Гутарка  « Выбар прафесіі – сур’езны крок »

5 - 9 класы

Кунавіч М.М.

ДЗЕНЬ МУЖНАСЦІ(патрыятычны накірунак)
07.05

Конкурс малюнкаў «Пераможны май»

Вусны часопіс «Цана Перамогі»

3 - 4 класы

Дуровіч М.В.

 

Нікалаевіч С.С.

ДЗЕНЬ СЯМ'І(год гістарычнай памяці)
14.05

Конкурсная праграма  «Мая сям’я»

1 - 4 класы

Краўчонак А.А

Фотавыстава «Мой род – мае карані »

5 - 9 класы

Шырочына В.А.

ДЗЕНЬ   СПАРТЫЎНАЙ ДРУЖБЫ (фізкультурна-аздараўленчы накірунак)
21.05

Гульня  «Дружба пачынаецца з …»

1 - 4 класы

Пугач Т.І.

Гульнявая праграма

Спартыўнае свята

 «Сябар у бядзе не пакіне»

5 - 9 класы

Кунавіч М.М.

 

ДЗЕНЬ  БЯСПЕЧНЫХ ПАВОДЗІН
28.05

Гульнявая праграма « Прывітанне, лета!»

1 - 4 класы

Дуровіч М.В.

Віктарына  «Бяспечныя канікулы»

5 - 9 класы

Нікалаевіч С.С.

свернуть

План мероприятий в 6-й школьный день

 

 

План выхаваўчых мерапрыемстваў на суботу

28 мая

 

Назва мерапрыемства

Месца правядзення

Катэгорыя навучэнцаў

Адказныя 

 
ДЗЕНЬ  БЯСПЕЧНЫХ ПАВОДЗІН  

Гульнявая праграма "Прывітанне,лета!"

Кабінет пачатковых класаў

3-4 класы

Дуровіч М.В.
 
Віктарына «Бяспечныя канікулы»

 Кабінет матэматыкі

5-9 класы Нікалаевіч С.С.
 

Кансультацыі настаўнікаў-прадметнікаў

Метадычны кабінет

1 – 9 класы

Настаўнікі-прадметнікі

 

Правядзенне рэйду настаўніцка-бацькоўскага патрулявання

аг. Мацькаўцы, вуліцы

 

Настаўнікі, бацькі

 

 

свернуть

ГРАФІК КАНСУЛЬТАЦЫЙ НАСТАЎНІКАЎ-ПРАДМЕТНІКАЎ

НА 2-е ПАЎГОДДЗЕ 2021/2022 НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА
развернуть

Настаўнік

Прадмет

Дата і час

Кабінет

Карэц Марына Чаславаўна

Беларуская мова і літаратура

09:00

15.01., 05.02., 06.03.,

11.04.,08.05.

 

Метадычны кабінет

Карэц Марына Чаславаўна

Русский язык и литература

09:00

15.01., 06502., 06.03.,

11.04.,08.05.

 

Метадычны кабінет

Нікалаевіч Сабіна Сардараўна 

Замежная мова

09:00

22.01.,12.02.,12.03.,

09.04.,14.05

Метадычны кабінет

Сухая Эла Карлаўна

Матэматыка

09:00

2901.,19.02.,19.03.,

18.04.,22.05.

 

Метадычны кабінет

Белакова Ала Вікенцьеўна

Інфарматыка

09:00

15.01., 05.02., 05.03.,

09.04,07.05

 Кабінет інфарматыкі

Дубаневіч Людміла Уладзіміраўна

Фізіка

09:00

23.01.,20.02.,20.03.,

18.04.,22.05.

 

Метадычны кабінет

Храмец Віктар Іванавіч

Геаграфія

09:00

30.01.,27.02.,27.03.,

25.04.,29.05.

Метадычны кабінет

Храмец Віктар Іванавіч

Біялогія

09:00

30.01.,27.02.,27.03.,

25.04.,29.05.

Метадычны кабінет

 Дуровіч Марыя Васільеўна

Пачатковая школа

09:00

16.01.,13.02.,13.03.,

04.04.,15.05

 

Метадычны кабінет

Краўчонак Анжэла Аляксандраўна

Пачатковая школа

09:00

23.01.,20.02.,20.03.,

18.04.,22.05.

Метадычны кабінет

Пугач Таццяна Іосіфаўна

Пачатковая школа

09:00

30.01.,27.02.,27.03.,

25.04.,29.05.

 

Метадычны кабінет

свернуть

Графік работы спартыўнай залы

ПАНЯДЗЕЛАК     09.00-15.30

АЎТОРАК              09.00-15.30

СЕРАДА                09.00-15.30

ЧАЦВЕР                09.00-15.30

ПЯТНІЦА              09.00-15.30

СУБОТА               10.00-14.00

свернуть