Расписание занятий

ГРАФІК ПРАВЯДЗЕННЯ ІНФАРМАЦЫЙНЫХ ГАДЗІН

на 1-е паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года
развернуть

Дзень тыдня

Час правядзення

Клас

Класны кіраўнік

1

Панядзелак

09.00-09.30 3

Дуровіч Марыя Васільеўна

2

Панядзелак

09.00-09.30 4 Краўчонак Анжэла Аляксандраўна

3

Панядзелак

09.00-09.30 5

Пугач Таццяна Іосіфаўна

4

Панядзелак

09.00-09.30

6

Краўчонак Анжэла Аляксандраўна

5

Панядзелак

09.00-09.30

7

Нікалаевіч Сабіна Сардараўна

6

Панядзелак

09.00-09.30

8

Шырочына

Вольга Анатольеўна

7

Панядзелак

09.00-09.30

9

Кунавіч Марына Мікалаеўна

свернуть

ГРАФІК ПРАВЯДЗЕННЯ КЛАСНЫХ ГАДЗІН

на 1-е паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года
развернуть

Дзень тыдня

Час правядзення

Клас

Класны кіраўнік

1

Серада

14.00-14.45

3

Дуровіч Марыя Васільеўна

 

2

Серада

14.00-14.45

4,6

Краўчонак Анжэла Аляксандраўна

 

3

Серада

14.00-14.45

5

Пугач Таццяна Іосіфаўна

 

4

Чацвер

15.00-15.45

7

Нікалаевіч Сабіна Сардараўна

 

5

Чацвер

15.00-15.45

8

Шырочына Вольга Анатольеўна

 

6

Панядзелак

15.15-15.55

9

Кунавіч Марына Мікалаеўна

 

свернуть

РАСКЛАД ФАКУЛЬТАТЫЎНЫХ ЗАНЯТКАЎ

на 1ое паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года
развернуть
  3 5 6 9

Панядзелак

 

Мая Айчына

14.05-14.50

   

 

Аўторак

 

 

Мая Айчына/

Настольны тэніс

15.05-15.50

 

Серада

 

 

 

Паўтараем матэматыку

       14.05-14.50

Чацвер

 

 

 

 

Падагульняючы

 факультатыўны курс па беларускай мове

        15.05-15.50

Пятніца

Вытокі роднай

мовы

13.05-13.50

 

   
свернуть

ГРАФІК КАНСУЛЬТАЦЫЙ НАСТАЎНІКАЎ-ПРАДМЕТНІКАЎ

НА 1-е ПАЎГОДДЗЕ 2021/2022 НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА
развернуть

Настаўнік

Прадмет

Дата і час

Кабінет

Карэц Марына Чаславаўна

Беларуская мова і літаратура

Русский язык и литература

09:00

05.09., 03.10., 14.11., 05.12

Метадычны кабінет

Нікалаевіч Сабіна Сардараўна

Замежная мова

09:00

12.09., 10.10., 14.11., 12.12.

Метадычны кабінет

Сухая Эла Карлаўна

Матэматыка

09:00

19.09., 17.10., 21.11.,

19.12.

Метадычны кабінет

Белакова Ала Вікенцьеўна

Інфарматыка,матэматыка

09:00

26.09., 24.10., 28.11.,

26.12.

Метадычны кабінет

Дубаневіч Людміла Уладзіміраўна

Фізіка

09:00

05.09., 03.10., 14.11., 05.12

 Кабінет інфарматыкі

Храмец Віктар Іванавіч

Геаграфія

09:00

12.09., 10.10., 14.11., 12.12.

Метадычны кабінет

 

Храмец Віктар Іванавіч

Біялогія

09:00

19.09., 17.10., 21.11.,

19.12.

Метадычны кабінет

Пугач Таццяна Іосіфаўна, Дуровіч Марыя Васільеўна, Краўчонак Анжэла Аляксандраўна

Пачатковая школа

09:00

26.09., 24.10., 28.11.,

26.12.

Метадычны кабінет

 

     
 

 

   
свернуть

ГРАФІК РАБОТЫ СПАРТЫЎНАЙ ЗАЛЫ

Дзяржаўнай установы адукацыi «Мацькаўскі навучальна-педагагiчны комплекс дзіцячы сад – базавая школа»

 

ПАНЯДЗЕЛАК     09.00-15.30

АЎТОРАК                09.00-15.30

СЕРАДА                 09.00-15.30

ЧАЦВЕР                   09.00-15.30

ПЯТНІЦА              09.00-15.30

СУБОТА                   10.00-14.00

свернуть

ГРАФІК РАБОТЫ АБ’ЯДНАННЯ ПА ІНТАРЭСАХ

№ п/п

Назва аб’яднання па інтарэсах

Кіраўнік

Дні тыдня

Час работы аб’яднання па інтарэсах

Час работы кіраўніка аб’яднання па інтарэсах

1

 

 

 

 

 

     
свернуть