Расписание занятий

ГРАФІК ПРАВЯДЗЕННЯ ІНФАРМАЦЫЙНЫХ ГАДЗІН

на 2-е паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года
развернуть

Дзень тыдня

Час правядзення

Клас

Класны кіраўнік

1

Панядзелак

12.20-12.45

2

Дуровіч Марыя Васільеўна

2

Панядзелак

12.20-12.45

3

Краўчонак Анжэла Аляксандраўна

3

Панядзелак

12.20-12.45

4

Пугач Таццяна Іосіфаўна

4

Панядзелак

12.20-12.45

5

Краўчонак Анжэла Аляксандраўна

5

Панядзелак

12.20-12.45

6

Нікалаевіч Сабіна Сардараўна

6

Панядзелак

12.20-12.45

7

Шырочына

Вольга Анатольеўна

7

Панядзелак

12.20-12.45

8

Кунавіч Марына Мікалаеўна

8

Панядзелак

12.20-12.45

9

Кунавіч Марына Мікалаеўна

свернуть

ГРАФІК ПРАВЯДЗЕННЯ КЛАСНЫХ ГАДЗІН

на 2-е паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года
развернуть

Дзень тыдня

Час правядзення

Клас

Класны кіраўнік

1

Пятніца

11.55-12.40

2

Дуровіч Марыя Васільеўна

2

Серада

13.50-14.35

3

Краўчонак Анжэла Аляксандраўна

3

Пятніца

12.55-13.40

4

Пугач Таццяна Іосіфаўна

4

Серада

13.50-14.35

5

Краўчонак Анжэла Аляксандраўна

5

Чацвер

14.45-15.30

6

Нікалаевіч Сабіна Сардараўна

6

Пятніца

13.50-14.35

7

Шырочына Вольга Анатольеўна

7

Пятніца

14.45-15.30

8

Кунавіч Марына Мікалаеўна

8

Пятніца

14.45-15.30

9

Кунавіч Марына Мікалаеўна

свернуть

РАСКЛАД ФАКУЛЬТАТЫЎНЫХ ЗАНЯТКАЎ

на 2-ое паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года
развернуть
 

2

4

5

6

7

8

9

Панядзелак

 

Вытокі роднай мовы

13.00 – 13.45

 

 

 

 

 

 

 

 

Паўтараем матэматыку

14.55– 15.40

Аўторак

 

Матэматычная вясёлка

14.00 – 14.45

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

14.00 – 14.45

       

Серада

 

 

 

   

Настольны тэніс

14.55– 15.4

 

Чацвер

   

Уводзіны ў інфарматыку

14.55– 15.40
       
свернуть

ГРАФІК РАБОТЫ АБ’ЯДНАННЯ ПА ІНТАРЭСАХ

№ п/п

Назва аб’яднання па інтарэсах

Кіраўнік

Дні тыдня

Час работы аб’яднання па інтарэсах

Час работы кіраўніка аб’яднання па інтарэсах

1

 

 

 

 

 

     
свернуть

ГРАФІК КАНСУЛЬТАЦЫЙ НАСТАЎНІКАЎ-ПРАДМЕТНІКАЎ

НА 1-е ПАЎГОДДЗЕ 2020/2021 НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА
развернуть

Настаўнік

Прадмет

Дата і час

Кабінет

Карэц Марына Чаславаўна

Беларуская мова і літаратура

Русский язык и литература

09:00

05.09., 03.10., 14.11., 05.12

Метадычны кабінет

Нікалаевіч Сабіна Сардараўна

Замежная мова

09:00

12.09., 10.10., 14.11., 12.12.

Метадычны кабінет

Сухая Эла Карлаўна

Матэматыка

09:00

19.09., 17.10., 21.11.,

19.12.

Метадычны кабінет

Белакова Ала Вікенцьеўна

Інфарматыка,матэматыка

09:00

26.09., 24.10., 28.11.,

26.12.

Метадычны кабінет

Дубаневіч Людміла Уладзіміраўна

Фізіка

09:00

05.09., 03.10., 14.11., 05.12

 Кабінет інфарматыкі

Храмец Віктар Іванавіч

Геаграфія

09:00

12.09., 10.10., 14.11., 12.12.

Метадычны кабінет

Яновіч Марына Вікенцьеўна

Біялогія, хімія

09:00

19.09., 17.10., 21.11.,

19.12.

Метадычны кабінет

Пугач Таццяна Іосіфаўна, Дуровіч Марыя Васільеўна, Краўчонак Анжэла Аляксандраўна

Пачатковая школа

09:00

26.09., 24.10., 28.11.,

26.12.

Метадычны кабінет

 

     
 

 

   
свернуть

ГРАФІК РАБОТЫ СПАРТЫЎНАЙ ЗАЛЫ

Дзяржаўнай установы адукацыi «Мацькаўскі навучальна-педагагiчны комплекс дзіцячы сад – базавая школа»

 

ПАНЯДЗЕЛАК     09.00-15.30

АЎТОРАК                09.00-15.30

СЕРАДА                 09.00-15.30

ЧАЦВЕР                   09.00-15.30

ПЯТНІЦА              09.00-15.30

СУБОТА                   10.00-14.00

свернуть